OVK BESTUURSKOMITEE

LEES MEER OOR ONS BESTUURSKOMITEE
Mnr Louis Fourie
Mnr Louis Fourie

Bestuurder: Handel Meganisasie en Brandstof: Wesstreek

 Verantwoordelik vir: Britstown, Edenburg, Fauresmith, Hopetown, Koffiefontein, Oranjerivier, Petrusville, Prieska, Reddersburg, Rietrivier, Strydenburg & Trompsburg

Telefoon: 053 203 9200

Selfoon:  082 823 0223

E-Pos: louisf@ovk.co.za

Streek: Wes

Stad/Dorp: Hopetown

Mnr Stefan le Roux
Mnr Stefan le Roux

Bestuurder: Meganisasie en Motors

Telefoon: 051 923 4500

Selfoon: 082 608 6352

E-Pos: stefanlr@ovk.co.za

Me Hester Maree
Me Hester Maree

Bestuurder: Finansies

Telefoon: 051 923 1733

E-Pos: hesterm@ovk.co.za


Mnr Tinus Olivier
Mnr Tinus Olivier

Bestuurder: Versekering en Eiendomme

Telephone: 051 923 4591

Selfoon:  072 128 9994

E-pos: tinuso@ovk.co.za


Mnr Johan van Rensburg
Mnr Johan van Rensburg

Bestuurder Graan: Operasioneel
Bloemfontein

Telefoon: 051 011 1592

Selfoon: 082 874 0188

E-Pos: johanvr@ovk.co.za


Mnr Floris Walters
Mnr Floris Walters
Bestuurder: OVK Lewende Hawe en Gariep

Telefoon: 053 203 9271

Selfoon: 082 319 9685

E-Pos: florisw@ovk.co.za


Mnr Johan Greyling
Mnr Johan Greyling
Bestuurder: Handel, Meganisasie en Brandstof: Noord

Verantwoordelik vir: Arlington, Brandfort, Clocolan, Excelsior, Ficksburg, Fouriesburg, Hobhouse, Ladybrand, Paul Roux, Rosendal, Senekal, Steynrus,Tweespruit, Ventersburg, Verkeerdevlei & Winburg

Telefoon:  051 933 7662
Selfoon: 082 823 0204
E-Pos: johang@ovk.co.za

Mr. Chris Serfontein
Mr. Chris Serfontein

Bestuurder: Kliëntefinansiering


Telefoon: 051 923 4519

Selfoon: 074 588 1222

Epos : chriss@ovk.co.za



Mnr Heinrich Roos
Mnr Heinrich Roos

Bestuurder: Meulens

Telefoon: 051 923 4500

Selfoon: 083 878 3160

E-Pos: heinrichr@ovk.co.za



Mnr Dennis van Vreden
Mnr Dennis van Vreden
Bestuurder: Menslike Hulpbronne en Opleiding

Telefoon: 051 923 4580

Selfoon: 082 823 0221

E-Pos: dennisvv@ovk.co.za


Mnr Armandt Horne
Mnr Armandt Horne
Bestuurder: Handel , Meganisasie en Brandstof : Suidelike Streek

Verantwoordelik vir: Colesberg, Cradock, Graaff- Reinett, Hofmeyr, Middelburg, Mortimer, Port Elizabeth, Queenstown, Somerset-Oos, Steynsburg & Willowmore


Telefoon: 048 881 3484

Selfoon: 083 281 1133

E-Pos: armandth@ovk.co.za

Streek: Suid

Stad/Dorp: Cradock



Mnr Jan Kruger
Mnr Jan Kruger

Bestuurder: Graan

Telefoon: 051 923 1592

Selfoon: 082 444 2899

Epos:  jank@ovk.co.za


Mnr Rudolph Laubscher
Mnr Rudolph Laubscher

Bestuurder: Interne Oudit & Inligtingstegnologie


Telefoon: 051 923 4537

Selfoon: 082 785 9094

E-Pos: rudolphl@ovk.co.za



Mnr Izak Marais
Mnr Izak Marais

Bestuurder : Handel Sentraal

Verantwoordelik vir : Aliwal-Noord/North, Barkly-Oos/ East, Bethulie, Boesmanskop, Burgersdorp, Dewetsdorp, Dordrecht, Elliot, Jamestown, Lady Grey, Molteno, Rouxville, Smithfield, Wepener & Zastron


Telefoon: 051 653 1902

Selfoon: 082 377 2814

E-Pos: izakm@ovk.co.za

Streek: Sentraal

Stad/Dorp: Burgersdorp



Mnr Hannes Michau
Mnr Hannes Michau

Bestuurder: Aankope & Krediteure


Telefoon: 051 923 4570

Selfoon: 082 826 1600

E-Pos: hannesm@ovk.co.za

Streek: OVK bedieningsgebied

Stad/Dorp: Ladybrand



Mnr Johan Scholtz
Mnr Johan Scholtz

Bestuurder: Lewendehawe en Vesel : Noord

Telefoon: 051 9234500

Selfoon: 083 452 9557

E-Pos: johans@ovk.co.za





Mnr Chris Troskie
Mnr Chris Troskie

CMW Bestuurder: Lewende Hawe Suid


Telefoon: 041 368 8719

Selfoon: 082 555 1199

E-Pos: ctroskie@cmw.co.za


Mnr Pierre van der Vyver
Mnr Pierre van der Vyver
CMW Bestuurder: Mohair

Telefoon: 041 583 1941

Selfoon: 082 854 9120

E-Pos: pvdvyver@cmw.co.za

Korporatiewe Video

OVK Video
OVK Video
Lees Meer

Dokumente

Nuutste Dokumente
Nuutste Dokumente
Lees Meer

Kalender

Kalender
Kalender
Lees Meer

Tydskrif

OVK Nuus September 2017
OVK Nuus September 2017
Adverteer Hier Lees Meer